Rekomendacje dla Seajet

Seajet at Jester Azores Challenge 2012

W latach 2006 do 2011 przepłynąłem samotnie po Bałtyku 7400 mil morskich. Od bardzo młodych lat marzyłem jednak o samotnym żeglowaniu po oceanach. Jako szansę na spełnienie tych marzeń uznałem możliwość startu w JESTER AZORES CHALLENGE 2012.

Czytaj więcej …

Seajet 039 Platinum – wysoka ocena za wydajność

Seajet 039 Platinum został niezależnie przetestowany przez redakcję magazynu Motorboat & Yachting i trzymał ocenę 5 z 5 gwiazdek dla wydajności. Zobacz kopię sprawozdania.

Polyurethane Gloss Varnish pozytywnie oceniony przez Sailing Today

Seajet Polyurethane Varnish został przetestowany przez renomowane branżowe czasopismo Sailing Today i otrzymał bardzo dobrą notę 4 na 5 możliwych gwiazdek.
Werdykt był następujący: „Po nałożeniu powłoki łatwo stwierdzić, że dobrze i łatwo się nakłada. Szybko się utwardza, a trudne do pomalowania powierzchnie prezentują się bardzo dobrze.

Seajet Triple Pack – najlepszym zakupem według Motor Boats Monthly’s

Motor Boats Monthly’s – prestiżowy miesięcznik żeglarski mianem „najlepszy zakup 2013” wyróżnił antifouling Seajet Triple Pack jako ochrona dla silników zaburtowych i rufowych. Podczas testów porównawczych siedmiu konkurujących produktów Seajet Triple Pack był wyraźnie lepszy od pozostałych (tylko lekkie pokrycie szlamem po jednym pełnym sezonie). „Zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni, kiedy nasze produkty znajdują uznawane wśród niezależnych ekspertów, takich jak Motor Boats Monthly’s”.

Antifouling Shogun 033 znowu górą!

Zdobywając 4 z 5 gwiazdek SEAJET 033 Shogun ponownie uzyskał wysoką pozycję w teście przeprowadzonym przez prestiżowy miesięcznik Motor Boat Monthly’s. W teście uwzględniono 12 różnych produktów przeciwporostowych, wyniki opublikowano w lutowym wydaniu magazynu MBM 2012 r. Seajet 039 Platinum został również wysoko oceniony, ale tym razem to Shogun wygrał. W swoim oświadczeniu końcowym przeczytamy: „Niezawodny SEAJET Shogun 033 oferuje doskonałą ochronę do prędkości 40 węzłów”.